Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Винничук Юрій - Мальва Ланда

Аудіокнига Мальва Ланда - автор Винничук Юрій

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Цей роман є справжнім викликом для сучасного читача вже навіть тому, що нині рідко кому вдається подужати 540 сторінок. Стільки в українській прозі вже не пишуть ані Шевчук, ані Загребельний. Однак найвитривалішим гедоністам текст приносить тотальне задоволення, яке межує з еротичним, ба навіть іноді переростає у щось замежове або, як дехто каже, трансцендентне. Винничук як відчайдушний еротоман не вміє писати інакше.

Цей твір можна вважати вершиною його творчості, або – залишмо метру простір для самовдосконалення – принаймні віховим текстом, в якому поєдналися бурхлива фантазія, перманентний потяг до альтернативності, батярська ніжність і неканонічний патріотизм. Так, саме стоїчний патріотизм і пошуки «внутрішньої України». України сутінкової, вечорової, андерграундової, низової, інтимної. Одне слово, підсвідомої або й несвідомої. Фантазійна сміттярка, де живуть симпатичні потвори - клаки, жарівляки, каракони, дротяні удави, привиди, русалки, демони, де є Море Борщів і де подають каву по-сміттярському – ось місце подій. Герої нічим не гірші від екзотичних творив, тому й мають чудернацькі імена – Бумблякевич, Фрузя, Лютеція, Ціммерман, Кузеля, Курделя, Транквіліон Пупс, Дзюньо, Шруботяг...

Винничук звертається до ірреально-фантастичної реальності. Тої, що завжди існувала всупереч реальності офіційній і видимій. Чи лишень українській?

Чи матиме Винничукова казка щасливий кінець? Чи висохне коли-небудь Море Борщів? Чи знайде наш герой таємничу поетку Мальву Ланду?..
Увага - книга для дорослих!
Винничук Юрій - Мальва Ланда
Рейтинг: 4.5 (66 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Мальва Ланда онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Віктор
  0
  Дуже , дуже цікавий твір, море задоволення . Надзвичайно красива мова , диктор просто - майстер слова. Правда, іноді еротичні марення Винничука наводять на думку що він еротичний-маніяк (особиста думка). Приємний післясмак залишається і за деякий час виникає бажання прослухати знову. 
 2. Невжеж
  0
  Театр абсурду. Продовження Керрола, Данелії, але з націоналістичним підтекстом. Респект Авторові!

 3. Віктоія
  0
  Неймовірно! Неочікуване море задоволення!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com