Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Іванцова Міла - Живі книги

Аудіокнига Живі книги - автор Міла Іванцова

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Господар кафе сподівався, що незвичайна акція «Живі книги» залучить відвідувачів, проте не очікував такого результату! Можливість відверто розповісти свою історію або послухати чужу сповідь зацікавила багатьох! Віктор, Женя і Амалія стали завсідниками кафе. У кожного з них є свої секрети... Такі різні люди є героями роману - письменниця з проблемами в особистому житті, яка шукає нові сюжети, сліпий чоловік, колишній військовий, молода дівчина на життєвому роздоріжжі... Але їхні шляхи перетнуться під час акції "Живі книги", що її проводить одна з київських кав*ярень-книгарень. Кожен охочий може розповісти історії зі свого життя, записавшись до відповідного каталогу Книгою, або стати Читачем і послухати чужі... В кожного героя своя доля, свої секрети, великі чи маленькі. Як акція кав*ярні змінить їхні траєкторії - дізнайтеся з роману "Живі книги".
Іванцова Міла - Живі книги
Рейтинг: 4.5 (10 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Живі книги онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Євгенія
  0
  Я перепрошую, але не змогла слухати через озвучку. Вкотре задаю питання чому така обмежена палітра дикторів? Жаль автор мені цікавий
 2. Laura
  0
  Щира вдячність автору роману за не просто цікавий твір, а за правдиве відтворення нашого суспільства. Незважаючи на нелегкі обставини -погляд автора на подіі оптимістичний- це так важливо для нас, особливо зараз.
  Дякую Мілу Іванцову за читання, це не легкий труд. Під час прослуховування у кінці книги було чути сторонні звуки. Велика подяка сайту за чудові твори, які ви розміщуєте на сайті
 3. Гість Наталія
  0
  Дякую, чудовий сюжет, але дуже тихий рівень озвучки. Слухати без підсилення неможливо, особливо у навушниках.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org