Аудіокнига Книгарня Шок - автор Євгенія Кононенко

Слухайте онлайн
Кононенко Євгенія - Книгарня Шок
Рейтинг:
(32 голоси)
4.5
Рецензія    1   20 469
Нова, давно очікувана збірка короткої прози Євгенії Кононенко. У цій книжці авторка - відверта до самого денця, несподівано інша і водночас пізнавана за своїм унікальним стилем, який поєднує щирість, ностальгію та тонку іронію.

Книжка складається з трьох частин. Частина перша - це цікаві життєві історії, приміром, про використання сучасних технологій у романтичних стосунках, або ж несподіваний погляд на, здавалось би, звичайні життєві ситуації. Частина друга - це драми самого життя, це біль за тією хвилиною, яка могла б усе змінити, але цього не сталося. А наостанок - три відверті есеї про долю сучасної жінки-письменниці, про заздрість та професійність.

Окремі новели ще до виходу книжки були відзначені літературними преміями.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Книгарня Шок онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
1 відгук:
  1. Віра
    Вдячна рокові,що минув, і за знайомство з творчістю Є.Кононенко.Сподобався і стиль письма,і позиція авторки,і актуальність питань, які вона висвітлює у своїх творах. Також хочу від всього серця подякувати людям,які створили цей сайт,що дає можливість слухати твори письменниці. Бо не тільки люди з вадами зору (хоча звичайно в першу чергу такі) зацікавлені в такому контенті, а й багато інших, з різних причин. Здоров"я всім та наснаги.
4read.ORG » Українська література » Кононенко Євгенія - Книгарня Шок