Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Кононенко Євгенія - Книгарня Шок

Аудіокнига Книгарня Шок - автор Євгенія Кононенко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Нова, давно очікувана збірка короткої прози Євгенії Кононенко. У цій книжці авторка - відверта до самого денця, несподівано інша і водночас пізнавана за своїм унікальним стилем, який поєднує щирість, ностальгію та тонку іронію.

Книжка складається з трьох частин. Частина перша - це цікаві життєві історії, приміром, про використання сучасних технологій у романтичних стосунках, або ж несподіваний погляд на, здавалось би, звичайні життєві ситуації. Частина друга - це драми самого життя, це біль за тією хвилиною, яка могла б усе змінити, але цього не сталося. А наостанок - три відверті есеї про долю сучасної жінки-письменниці, про заздрість та професійність.

Окремі новели ще до виходу книжки були відзначені літературними преміями.
Кононенко Євгенія - Книгарня Шок
Рейтинг: 4.5 (30 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Книгарня Шок онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Віра
    0
    Вдячна рокові,що минув, і за знайомство з творчістю Є.Кононенко.Сподобався і стиль письма,і позиція авторки,і актуальність питань, які вона висвітлює у своїх творах. Також хочу від всього серця подякувати людям,які створили цей сайт,що дає можливість слухати твори письменниці. Бо не тільки люди з вадами зору (хоча звичайно в першу чергу такі) зацікавлені в такому контенті, а й багато інших, з різних причин. Здоров"я всім та наснаги.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com