Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Стельмах Михайло - Велика рідня. На нашій землі

Аудіокнига Велика рідня. На нашій землі - автор Михайло Стельмах

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У 1949 році вийшов перший великий роман М. Стельмаха - «На нашій землі», який автор визначив як першу книгу роману-хроніки. Твір про життя українського селянства після революції. В 1951 році він видає другу книгу цього роману — «Великі перелоги». Об'єднавши в один твір обидві частини, письменник дає назву романові «Велика рідня» (1951).

Роман-хроніка «Велика рідня» оповідає про великі соціальні перетворення в житті радянського народу, про духовне зростання радянської людини - будівника нового соціалістичного суспільства.

Твір передає відчуття масштабності подій складного історичного періоду - від завершення громадянської війни і до вигнання фашистських загарбників з радянської землі.

Філософські роздуми і романтична окриленність героя, живописні картини побуту і пейзажі, написані з тонким почуттям природи, з любов'ю до рідної землі, розкривають глибокий ідейно-художній задум письменника.

Всі книги серії «Велика рідня»

1. На нашій землі
2. Великі перелоги
Стельмах Михайло - Велика рідня. На нашій землі
Рейтинг: 3.5 (10 голосів)
Слухати аудіокнигу Велика рідня. На нашій землі онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org