Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Стельмах Михайло - Велика рідня. На нашій землі

Аудіокнига Велика рідня. На нашій землі - автор Михайло Стельмах

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У 1949 році вийшов перший великий роман М. Стельмаха - «На нашій землі», який автор визначив як першу книгу роману-хроніки. Твір про життя українського селянства після революції. В 1951 році він видає другу книгу цього роману — «Великі перелоги». Об'єднавши в один твір обидві частини, письменник дає назву романові «Велика рідня» (1951).

Роман-хроніка «Велика рідня» оповідає про великі соціальні перетворення в житті радянського народу, про духовне зростання радянської людини - будівника нового соціалістичного суспільства.

Твір передає відчуття масштабності подій складного історичного періоду - від завершення громадянської війни і до вигнання фашистських загарбників з радянської землі.

Філософські роздуми і романтична окриленність героя, живописні картини побуту і пейзажі, написані з тонким почуттям природи, з любов'ю до рідної землі, розкривають глибокий ідейно-художній задум письменника.

Всі книги серії «Велика рідня»

1. На нашій землі
2. Великі перелоги
Стельмах Михайло - Велика рідня. На нашій землі
Рейтинг: 4.5 (58 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Велика рідня. На нашій землі онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Віктор
  0
  Цей роман-хроніка скоріше треба назвати роман-брехня, можливо і було щось подібне між молодими закоханими людьми, як описується в цій книжці, але щодо "революції" і "порядків" які принесли бандити комуністи на чолі з брехнею, розоренням і грабіжами та вбивством людей. В цій книжці прославляється зек та придурок ленін, який все своє чортівське життя був паразитом не заробивши ні копійки власними руками. І за ідеологією цього лисого козла і творили безчинство всі комуняки... В цій розповіді перевернуто все з ніг на голову, зло перевернули, як добро, а добро, як зло... 
 2. Лючіо Ріманець
  95
  "про духовне зростання радянської людини - будівника нового соціалістичного суспільства"

  схоже адмінка взагалі головою їбобо, яке, чиє зростання, Ви шо мелете? Таким взагалі вже має СБУ займатись! Адмінам цим аби реклами наліпить на весь сайт, а що там розміщують за матеріали, до десята справа, так?
  1. Лючіо Ріманець
   95
   #СБУ тут Вас не вистачає!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com