Аудіокнига Аудіодиктанти з української мови - автор Бріцина В.М.

Слухайте онлайн
Аудіодиктанти з української мови
Рейтинг:
(7 голосів)
4.9
Рецензія    0   10 445
Опанування тонкощами грамотного письма — запорука успіху в будь-якій царині людської діяльності. Погодьмося, ні інженеру, ні лікарю, ні юристу, ні державному діячу не додають авторитету помилки, які підступно вкрадаються в написане. Більше того, одна-однісінька помилка може завдати непоправної шкоди іміджу успішного, впевненого в собі професіонала. І навпаки: грамотне письмо свідчить про гарну освіту та високий рівень культури — а це завжди цінують і роботодавці, і колеги. Тож не буде перебільшенням сказати: якщо ви оволодієте ним, успіх у професійній діяльності вам гарантовано.

Викладено PDF книгу з текстами усіх диктантів і критеріями оцінювання, а також аудіофайли диктантів, начитаних викладачами-філологами. Кожен диктант читається відповідно до методичних вимог: спочатку звучить повний текст для ознайомлення з його змістом, потім тричі кожне речення: для ознайомлення, для запису (з необхідними паузами) та для перевірки. Після написання диктанту весь текст знову звучить для перевірки.

А все, що вам потрібно — це плеєр або комп'ютер, аркуш паперу та ручка. Тож не гайте часу — мерщій до роботи! І, повірте, успіх не забариться.

Бажаємо вам тільки відмінних оцінок!


Подивитись онлайн файл: z-ukrayinskoyi-movi.pdf
Перепрошуємо, але у вас немає доступу для скачування файлів з нашого сервера.

Зміст:

redvid esle

Слухати аудіокнигу Аудіодиктанти з української мови онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Відгуків поки немає. Стань першим!
4read.ORG » Українська література » Аудіодиктанти з української мови