Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Канигiн Юрiй, Ткачук Зiновiй - Українська мрiя

Аудіокнига Українська мрiя - автор Юрiй Канигiн, Зiновiй Ткачук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Книга про становлення Української національної ідеї. Юрій Канигін і Зеновій Ткачук у своїй книзі «Українська мрія» називають націоналізм «найпотужнішою ідеєю нашого часу, джерелом суспільної праці»: «Націоналізм виявився найпотужнішим ідейним рухом нашого часу. Він пробуджував у народів колоніальних і комуністичних держав спрагу до свободи, до національного визволення. В результаті цієї боротьби всього за 50 років було створено понад 100 національних держав. Націоналізм не лише виграв боротьбу з колоніалізмом в Африці та Азії, але й зумів потрощити «бетонний комунізм" СРСР...

В чому суть націоналізму? Коротко її можна сформулювати як прагнення людини і народу до свободи, як політичної так і економічної. Націоналізм не терпить тиранії ні над нацією, ні над особистістю, тому він так легко припадає до душі поневолених людей. Він однаково зрозумілий для людей різних релігій, бо відстоює головну прикмету божого творіння, як істоти від народження вільної».
Канигiн Юрiй, Ткачук Зiновiй - Українська мрiя
Рейтинг: 4.5 (16 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Українська мрiя онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Серж Клачук
    92
    Те що серед спонсорів виходу цієї книги, був Віктор Медведчук, у світлі останніх подій, викликає суттєве настороження! Та ще й нажаль звук поганий!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com