Аудіокнига Митець - автор Лесь Подерв'янський

Слухайте онлайн
Подерв'янський Лесь - Митець
Рейтинг:
(24 голоси)
4.5
Рецензія:
Свобода – це завжди думка чи вчинок, що веде вбік; миттєвий стрибок, рух по дотичній. Так чинить хом’як, коли вистрибує з свого колеса: його стрибок і є свобода. І хоч вона швидкоплинна, але ж є можливість знову залізти у колесо і знову вистрибнути, або перегризти грати клітки, втрапити кішці у пазурі, втекти від неї під шафу, потім дати себе знайти напівмертвим, у темному закутку під віником, опинитися у хом’ячиному шпиталі, нюхати сморід звірячого жаху, пестити гематоми від уколів на ср..ці і чекати на друзів: вони принесуть свіже зерно, щоб пхати його за щоки (або апельсини з коньяком) – Bon appetite! Головне – не звикнути до всього цього, а звикнувши, знову відчебучити який-небудь новий суперстрибок. Лесь Подерв’янський.

Лесь Подерв’янський – яскравий приклад того, як естетичний нонконформізм, замішаний на гострому почутті гумору, може призвести до практично всенародного визнання. Не обов’язково це визнання є позитивним – тут голоси діляться, мабуть, приблизно 50 на 50. Але і ті, кому активно подобається творчість Подерв’янського, і ті, кому вона активно не подобається – знають, про що йде мова. Тобто – слухали...

Вікове обмеження: 18+

Перелік творів:

redvid esle

Слухати аудіокнигу Митець онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Гість Володимир
  Дебіл читає, ідіоти слухають!
  1. Bavovner_YT
   А ти взагалі х*йло
 2. Айболіт
  Талант - це не завжди про "троянди й виноград". Талант - це піднятись над сірістю, нести радість або примушувати задуматись, або все разом. Десь - однозначно талант, визнаний народом !
 3. Гість Дмитро
  Лесь як завжди неперевершений.
4read.ORG » Українська література » Подерв'янський Лесь - Митець