Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Савченко Надія - Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак

Аудіокнига Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак - автор Надія Савченко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Старший лейтенант української армії, боєць з десятирічним досвідом, єдина льотчиця бомбардувальника СУ-24. Можна по-різному відноситись до постаті Надії Савченко, але в одному не заперечити — вона особистість, жінка з незламним характером, якому можуть позаздрити й чоловіки. Знаходячись у російському полоні, Надія продемонструвала українцям і всьому світу приклад мужності й непохитності. Там вона починає вести нотатки, які пізніше стали книгою.

Цією автобіографічною працею Надія намагається розповісти про себе правду і спростувати чутки та домисли, що останніми роками циркулюють навколо її імені. Які події передували викраденню і ув’язненню, що сама льотчиця думає про сучасну українську армію в цілому і антитерористичну операцію зокрема, і ще багато щирих відповідей міститься на сторінках книги «Сильне ім’я Надія».

Відкрито, без жодного кокетства, в притаманній їй прямій емоційній манері Надія відповідає на питання, що цікавить багатьох — ким є насправді Надія Савченко?
Савченко Надія - Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак
Рейтинг: 4.5 (32 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Jenyal
    0
    Дуже багато нецензурної лайки та самозакоханості в тексті.
  2. Jocker
    0
    Ну що тут скажеш. Текст сам по собі і цікавий, але у авторки явно проблеми із головою. Нецензурщина присутня, хоча, як на мене, без перебору. В цілому цікаво для тих, хто хоче розібратися, які таргани гуляють у голові Наді.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com