Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Савченко Надія - Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак

Аудіокнига Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак - автор Надія Савченко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Старший лейтенант української армії, боєць з десятирічним досвідом, єдина льотчиця бомбардувальника СУ-24. Можна по-різному відноситись до постаті Надії Савченко, але в одному не заперечити — вона особистість, жінка з незламним характером, якому можуть позаздрити й чоловіки. Знаходячись у російському полоні, Надія продемонструвала українцям і всьому світу приклад мужності й непохитності. Там вона починає вести нотатки, які пізніше стали книгою.

Цією автобіографічною працею Надія намагається розповісти про себе правду і спростувати чутки та домисли, що останніми роками циркулюють навколо її імені. Які події передували викраденню і ув’язненню, що сама льотчиця думає про сучасну українську армію в цілому і антитерористичну операцію зокрема, і ще багато щирих відповідей міститься на сторінках книги «Сильне ім’я Надія».

Відкрито, без жодного кокетства, в притаманній їй прямій емоційній манері Надія відповідає на питання, що цікавить багатьох — ким є насправді Надія Савченко?
Савченко Надія - Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак
Рейтинг: 3.2 (5 голосів)
Слухати аудіокнигу Сильне ім'я Надія. Розділ Ірак онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org