Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Денисенко Лариса - Відлуння: від загиблого діда до померлого

Аудіокнига Відлуння: від загиблого діда до померлого - автор Лариса Денисенко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Донедавна Марта фон Вайхен пишалася своїм корінням: її предок поляг смертю хоробрих під час Другої світової війни й похований десь під Житомиром. Аж раптом дівчина дізнається, що вона - нащадок нациста, який доживав свій вік у божевільні, граючись у єврея. Відлуння минулого кличе її до України, поки майбутнє блукає вулицями Берліна...
Денисенко Лариса - Відлуння: від загиблого діда до померлого
Рейтинг: 4.5 (22 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Відлуння: від загиблого діда до померлого онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Наталія
  0
  Історія схожа на правдиву, але лист старого німця в кінці твору не дуже, особливо його сентименти. Та і хрещення німкою хлопчика, батько якого збирає документи про своє єврейське коріння якось не зрозуміло. Можливо автору в такий спосіб хотілося всіх примирити.
 2. Гість Лариса
  0
  Дякую! Чудова книга, з цікавим сюжетом, написана гарною мовою і озвучена паном Василем так, що хочеться слухати, слухати і слухати. Каюся, не читала ще творів пані Лариса Денисенко, обов'язково почитаю. Думаю, книга заслуговує на всі 5 зірочок.
 3. Євгенія
  0
  Вчора ввечері припинила слухати книгу, роздумуючи про деяку млявість сюжету. Сьогодні продовжила і понеслось. Деякі ситуації видаються дещо штучними, але загалом непогано. На мій погляд читання було би цікавіше жіночим голосом, але то таке
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com