Аудіокнига Перехресні стежки - автор Іван Франко

Слухайте онлайн
Франко Іван - Перехресні стежки
Рейтинг:
(38 голосів)
4.5
Рецензія:
Провідною темою повістi I. Франка «Перехреснi стежки» є тема кохання молодого адвоката Євгенія Рафаловича й Регіни Твардовської. Рафалович приїздить у справах в галицьке повітове місто. У цьому містi він знайомиться зi Стальським, дружиною якого є Регіна, - юнацька любов адвоката. Розв'язкою сюжетноi лінiї є те, що автор подає далi історію любовi людей, котрi бачились востаннє 10 років тому.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Перехресні стежки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Marta Melnyk
  Книга - просто геніальна!

  Але у мене багато уваг.
  Спочатку - про опис. Прочитайте книгу,щоб зрозуміти, наскільки він неправильний! Кохання тут зовсім не провідна тема.
  Ну і звісно, це неможливо слухати.
  По-перше, навіть на 1,5 швидкості текст занадто повільний.
  По-друге, дуже чути, як пані Таїсія мучається із складнішими словами. Перед нами або пауза, або мало не по складах читає.
  "КомпліТувати" - нехай скажімо, що є таке слово. Воно вживається в значенні "комплектувати", як у прикладі: ...деякі дизайнери вирішили комплітувати свої колекції металевими матеріалами, наклейками...
  В книзі стоїть слово "компліКувати" - тобто ускладнювати.

  Я прослухала тільки останні кілька записів, тому що щось було не так з моєю версією книги на Kindle, хотіла впевнитися, що кінцівка така сама. Але 12 годин я б не витримала.
  1. Гість Олена
   Таїсія є Таїсія. Це найгірше, що могло трапитися з озвучкою )) Лише природна лінь і брак часу таки змушують мене слухати то все на максимальній швидкості, щоб не читати очима. Та й очі - зір мінус 7
 2. Наталія
  Згодна, що арочитано не дуже добре, але читання такого твору, де вживано словв, які вийшли з ужитку складно. Дякую за можливість слухати українську класику.
 3. Алла Ткач
  а що справді РафАлович?не РафалОвич?чомусь неприродно,як для прізвища
4read.ORG » Українська література » Франко Іван - Перехресні стежки