Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Іваничук Роман - Манускрипт з вулиці Руської

Аудіокнига Манускрипт з вулиці Руської - автор Роман Іваничук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
До однотомника відомого українського письменника, лауреата премії імені Андрія Головка Романа Iваничука ввійшли історичні романи «Черлене вино» – про оборону останньої твердині Галицько-Волинського князівства – Олеського замку – в XV ст. і «Манускрипт з вулиці Руської» – про боротьбу львівського братства з унією в кінці XVI – на початку XVII ст., а також твір про сучасне місто та його трудівників – роман «Місто».
Іваничук Роман - Манускрипт з вулиці Руської
Рейтинг: 4.5 (20 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Манускрипт з вулиці Руської онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
 1. Хвацько
  0
  Манускрипт з вулиці Руської» починається на 30хв 9 файла.
 2. Юрко Волощак
  0
  Дууууже багато неправильних наголосів. Невже не можна перед читанням начисто проконсультуватися з нормальними українцями, що знають рідну мову?

  Вам треба більшість начитаних книг переписувати. Наголоси жахливі! Просто важко слухати. Вдячний, що робите цю справу. Але треба робити якісно. Бо ж цілий ряд людей, які слухатимуть, щоб звикнути до української, вивчити мову правильно просто будуть скалічені і повторюватимуть за читцем геть неправильні слова, зміст яких часом важко зрозуміти. Особливо дико звучать географічні і власні назви.Потрібна консультація, звертайтеся. Є маса мовників, які вам радо допоможуть, хоч Марія Волощак, хоч Ірина Фаріон, хоч і я.

  Ні, то таки неможливо слухати. Дико занудне начитування з нерозумінням тексту читцем, повне нерозуміння слів. Виразно видно, що жінка російськомовна і не знає української. кидаю це заняття і йду слухати Еко.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com