Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Сняданко Наталка - Колекція пристрастей, або пригоди молодої українки

Аудіокнига Колекція пристрастей, або пригоди молодої українки - автор Наталка Сняданко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
На вас чекає колекція пристрастей, що їх зібрала дівчина з «порядної галицької сім`ї» в період свого дорослішання. Крім банальних пристрастей по-українськи та по-російськи, ви познайомитесь з екзотичними — по-італійськи та по-німецьки, не кажучи вже про пристрасті аристократичні. Кожного разу дівчина намагається зрозуміти — пристрасть це чи кохання? А чи зможете ви відрізнити пристрасть від кохання, то вже ваша справа.
Сняданко Наталка - Колекція пристрастей, або пригоди молодої українки
Рейтинг: 4.5 (24 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Колекція пристрастей, або пригоди молодої українки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Ірина
    0
    Зацікавила книга,дякую
  2. Олекса
    0
    Книга цікава як досвід поневірянь наших дівчат за кордоном,досвід пошуків дівчиною майбутнього чоловіка, дотримання дівчиною в різних обставинах принципів шляхетності та душевної чистоти. відчувається в героїні цілісна, сильна натура, яка сміливо і впевнено долає життєві водовороти і виходить з них непереможеною. Браво! Це ода, гімн досконалим галичанкам. Але в кінці вимоги до ідеальної галичанки вийшли дещо гротескними, перебільшеними. Такі вимоги хотіла б ставити до своїх дочок далеко не кожна старша галицька пані, але важко було б знайти дівчину в Галичині, яка б погодилася би повністю з цими вимогами до себе. Дякую за твір автор ці і дикторці. Ви чудова впоралися і надали нашим вухам естетичну та інтелектуальну насолоду
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com