Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Топіліна Анна - Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки

Аудіокнига Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки - автор Анна Топіліна

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Усі ми прагнемо кохати і бути коханими. Проблема лише в тім, що на шляху до щасливої любові стоїть забагато перепон, хибних уявлень і патріархальних стереотипів. Особливо — якщо ми народилися дівчатками.

Ця книжка присвячена саме ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Автор аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення "єдинорога" наших часів — здорових стосунків.

Тривала, серйозна, саркастична, відверта і болісна розмова з собою перетворилася на книжку, яка не дасть усіх відповідей, але допоможе поставити правильні запитання і утвердитися в тому, що ти завжди інтуїтивно розуміла про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки

Ютуб канал диктора

Топіліна Анна - Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки
Рейтинг: 4.4 (64 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Наталя.
    0
    Не думала, що так захоплюся цією книжкою. Щиро дякую авторці! Стільки помилок могла б не зробити, як би ця книжка попала мені до рук раніше.Слухаючи, прийшла одного єдиного висновку.Треба навчати, а краще сказати виховувати хлопчиків та дівчаток. І краще це робити починаючи з дит. садочка. Чомусь нас вчать хімії, фізиці, геометрії. Дайте чесну відповість багатьом з нас згодився закон Ньютона, або теорема Піфагора, sin., Що із цього допомогло нам стати щасливими і коханими в стосунках та шлюбі...???
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com