Аудіокнига Колгосп тварин - автор Джордж Орвелл

Слухайте онлайн
Джордж Орвелл - Колгосп тварин
Рейтинг:
(89 голосів)
4.5
Рецензія    31   86 225
Чи траплялося Вам, шановний слухачу, почути політичну казку-притчу? Саме цей жанр найбільш точно описує нижче озвучений твір. Яскрава алегорія становлення політичного режиму СРСР, задовго до подій Другої Світової війни, - іронічна, лаконічна та досить жорстка.
P. S. Цікаво буде почути Вашу думку про цей твір)

redvid esle

Слухати аудіокнигу Колгосп тварин онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
31 відгук:
 1. Марія Богайчук
  Читала цей твір гарною українською, захоплює!
  Але слухати ваше "щьо, чьоботи, чютка" понад моїх сил. Дуже шкода, що ви вбачаєте необхідним саме таким чином надавати українській мові московитського ізящєства. Не сприймаю таке категорично, бо дуже люблю українську саме такою, якою вона є насправді.
  Якщо можна, дослухайтеся, і не ображайтеся.
  Бажаю успіхів.
 2. Роман
  все круто, але пісень іноді багато - прокручував їх, бо цікавить історія. Так, робота пророблена грандіозна, запис - чудовий, але навіщо стільки пісень і програшів, коли достатньо невеликої паузи? не зрозумів цього ходу.
 3. Гість Наталя
  Чудова озвучка - дякую! Бадьорі марші дуже допомагають переробити фізичну роботу. Видно, для того вони і створені. Щоб народ менше думав і більше працював. Від самої книги враження гнітючі, бо є паралелі не лише з совком а і з свинотою, яку люди собі навибирали з вірою у кінець епохи бідності. Рекомендую слухати всім, хто хоче жити у хай не ідеальному, але у здоровому суспільстві. Не рекомендую тим, хто вірить у комуністичні ідеали і довіряє їх носіям.
 4. Ярослав
  Чесно оці вставки з піснями эта ни па панятиям
 5. Гість Наталя
  Гарна робота!.Додаткове змістове навантаження має музичний супровід, - це важливо. Дуже дякую! Отримала задоволення. Є бажання працювати з вами. Успіхів вам і здоров'я!
 6. Діма
  Музичні вставки занадто довгі. Дратує сильно, тому більше однієї глави не витримав
 7. Михайло
  • Якщо б не знав хто і коли написав цей твір,то б повірив,що це написано в наші часи. Відчуття гнітучі, наче тебе знову запхнули в те лайно від  якого,як тобі здавалось уже давно відмився,нажаль ми знову наступили на ті самі граблі і пішли по новому колу історії...колективу аудіо книги велике спасибі, ви чудово передали атмосферу даного твору.
 8. Любов
  Загалом досить непогано. Але музичний супровід... дуже перенасичена робота сторонніми звуками, аж занадто. Це дуже втомлює. Хоча голоси тих, хто начитував твір досить приємні. Дякую.
 9. Світлана Губська
  Післясмак від роману: мда.... 
  Досить серйозний роман, серйозна тема, крутий перенрс на тваринний світ, Орвеллу оплески стоячи, я в захваті!
  В комментарях багато пишуть про музичні вставки. Так, подейкуди вони надто довгі і набридають, то можно трохи перемотати. Часто ці вставки за словами досить влучно підходять до сюжету. І ці пісні та інтерв'ю - це також частина цієї історії. Вони посилюють враження від тексту. Так, вони здебільшого російською. Ну так і історія про сталінський режим. 
  Велике дякую сайту та тим, хто працював над озвучкою цього роману!❤
 10. Надія Турчина
    Чудовий твір і чудова аудіокнига (я б скоріше назвала її аудіовиставою). Приємні голоси читців, вишукана українська мова (м'яке "ч" - мені особливо приємно було чути, бо так розмовляла моя бабуся і розмовляє мій батько). Музичний супровід був дуже доречний, максимально відчувався дух тієї епохи. Дякую виконавцям і авторам ідеї за отримане задоволення від прослуховування.
 11. Виктория
  Книга не плохая .
  Музыкальные дорожки - ужас !
 12. Гість Dilion Harper
  Не розумію людей яким не подобаються музичні вставки , мені здається вони тут доеречні і додають антуражу. І те що після алкоголіка головним став кнур , ніби нагадує історію якоїсь недокраїни
 13. Viktoriia
  Дякую, дуже атмосферно!
 14. Олена
  Не змогла дослахати, на жаль. Витримати всю цю савєцькую музику... З музичним оформленням перебор! Краще прочитати...
 15. Гість Олексій
  Дякую за Вашу роботу. Але, будь ласка, не використовуйте стільки недоцільних пісень
 16. Наталка
  Я у захвоті! Ніколи не думала. що колись буду слухати книжки - але так як це зробили ви - шедевр!!! І як влучно музику підібрали! Я ніби переглянула кіно... Дякую вам за вашу роботу! До речі, перечитала коменти що до "щьо, чьоботи, чютка"  - не зрозуміла до чого це... Чудове виконання найкращою мовою в світі!
  1. Наталка
   ой, у захвАті..
 17. пундик
  вставок і справді наче забагато спочатку, але потім розкривається тема з ними, і без них було б не так поринально. багатоголосся теж спочатку збиває. даю вердикт читанню: круте, але потрібен час звикнути!

  художня література + документальні свідчення + музика того часу = щось дивовижне!
 18. Гість Ірина
  Сподобалось як читали, і вставки з інтервʼю. 
  Але пісень дійсно забагато було і не завжди в тему.
 19. Гість Євген
  Це жахливо і відразливо. Нема слів, як так можна було зробити. Огидно!
 20. Гість Alina
  Фантастичне озвучення чудової книги.
  Дякую 
 21. Гість Світлана
  Цікавий досвід. Погоджуюсь, що музичний супровід подекуди сприймається неоднозначно. Але...я так розумію в тому і полягала задумка - представити книгу саме такою. Це скоріше аудіовистава, перфоманс. Так, не всім "зайде". Але можна спробувати, почати, а там далі вирішити для себе чи підходить формат. Зрештою, просто не продовжувати, якщо не сподобається.
  Особисто я дякую за цікавий досвід.
 22. Гість Олександра
  Озвучка хороша, а от з музикою перебір, як на мене, то тільки зіпсували враження від твору, передали куті меду.
 23. Володимир
  Жахливо!
  Серйозно, половина хронометражу займають ці жахливі пісні.
  Доводиться постійно відволікатись і перемотувати. Через кожне речення!
  Мій результат - 8 розділ. Більше не зміг.
 24. Серж Клачук
  Багато музики, вона начебто тут досить гармонічна але нахабно нав'язує інтерпретацію книги, в рамках радянського союзу, а це на мій погляд, вже нав'язування саме певної інтерпретації цієї книги. Таким чином, до її сюжету можна застосувати будь яку інтерпретацію, у тому числі й революцію гідності наприклад. Людина, слухаючи або читаючи книгу, повинна сама для себе зрозуміти, що саме хотів сказати автор, без надлишково нав'язування понять!
 25. B.One
  Нк з "комуняцькими" піснями перебір! Через кожних два слова! Дідько це вибішує найбільше!
 26. Гість Анна
  Потужний твір, дякую! Особливо живо сприймається на тлі совєтських пісень. Чудова ілюстрація всього, що відбувалося в СРСР.
 27. Гість Жанна
  Сам твір непоганий але вставки дурноватих пісень, звели на нівець увесь твір😡🤬
 28. Гість Світлана
  Начитка чудова, але музичні заставки дуже бісять, так і не змогла дослухати. 😒
 29. Еля
  Досить цікавий твір, але забагато музики.
 30. Гість Галина
  Слухала і дивувалась, наскільки тонко відмічено автором і підібрано тварин до їхніх ролей... Дуже великий жаль, що все повторюється, як зачароване коло. Музичний супровід тільки посилює почуття огиди до "свиноти".
4read.ORG » Світова література » Джордж Орвелл - Колгосп тварин