Аудіокнига Привид - автор Сергій Дзюба

Слухайте онлайн
Дзюба Сергій - Привид
Рейтинг:
(90 голосів)
4.5
Рецензія    8   9 457
Щасливе сімейство переїхало в нову квартиру. Всі раділи, бо колишні господарі запропонували невелику суму за «трьошку». Єдине, що засмучувало дівчину та її батьків – незбагненна поведінка ще одного члена сім'ї – кота Маркіза. Він ніяк не міг пристосуватися до іншого помешкання, постійно нервував та нявчав. Дівчинка намагалася заспокоїти налякану тварину – брала чотирилапого друга на руки, лагідно гладила й пригортала, немов дитинча. Проте кіт все одно страшенно панікував... Шерсть у Маркіза настовбурчувалася. Він шипів, шкрябався кігтиками, виривався з рук і вмить опинявся на найвищій шафі – під самою стелею, але й там тремтів від страху...

Про нові пригоди розповідає автор аудіокниги «Привид» український письменник із Чернігова Сергій Дзюба.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Привид онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
8 відгуків:
 1. Лючіо Ріманець
  "бо колишні господарі запропонували невелику суму" можливо "запитали" або ще як?
  Коли вже так неуважно пишуть рецензію до книжки, то витрачати час на саму "аудіовиставу" вже немає бажання(
  1. У чому Ваш сумнів
   Люди, які раніше проживали у квартирі, куди переїхали нові мешканці, саме ЗАПРОПОНУВАЛИ певну суму грошей, а не запитали, "чи ще якось", як Ви пишете
   1. Лючіо Ріманець
    дякую, можливо і Ваша правда, але сумнів все ж маю, щодо твору нехай якось потім ознайомлюсь. А, що стосовно книги скажите?
 2. Олекса
  Відповідаю Лючіо. вистава варта нашої уваги у любому віці. Деталі продажу хати з привідом неважливі. Історія актуальна, повна оптимізму, любові до ближнього і мудрих порад, залишає після прослуховування відчуття ніжності, легкої радості і впевненості в тому, що в після смерті ван буде добре, тож боятися її не варто. рекомендую слухати сім'єю. Дякую авторові і всій його аудіокоманді за чудову виставу!
 3. Гість Юрій
  Дитяче фентезі. Мені сподобалося.
  1. пук
   дуже підтримую супер фентазі найкраще з усіх
 4. Гість Василь
  Це оповідання говорить, що завжди треба чинити по совісті і вчити цьому дітей. Хоча в оповіданні діти навчають дорослих. Сподобалось. Дякую. Озвучення супер.
 5. Гість Альона
  Нам з донькою сподобалося
4read.ORG » Українська література » Дзюба Сергій - Привид