Аудіокнига Відстань між мною і черешневим деревом - автор Паола Перетті

Слухайте онлайн
Перетті Паола - Відстань між мною і черешневим деревом
Рейтинг:
(53 голоси)
4.5
Рецензія    5   15 773
Паола Перетті народилася і живе в Мантуї, неподалік від Верони. П'ятнадцять років тому в неї виявили Хворобу Штаргардта - рідкісне захворювання, що супроводжується атрофією сітківки. Всупереч цьому вона вивчала літературу, філософію та журналістику, а нині викладає італійську дітям іммігрантів. "Я сліпну. Це холодна сувора правда. Нехай це звучить дещо тривіально, але я своїми карими очима бачу відсотків двадцять порівняно з тим, що бачать інші. Література - моя найбільша пристрасть. Я хочу писати. Я не можу більше чекати. Коли я пишу, я бачу все ясніше", - зауважила вона. "Відстань між мною і черешневим деревом" перший роман Паоли Перетті, його опубліковано у двадцяти країнах світу.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору:
Посилання на конверт в Приватбанку
PayPal: moskalenko1976@gmail.com

redvid esle

Слухати аудіокнигу Відстань між мною і черешневим деревом онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
5 відгуків:
 1. Гість Ольга
  Дуже цікавий роман. Вімкнула цю аудіокнигу вранці і не змогла відірватися від прослуховування повністю. Дякую пану Сергію Москаленко за чудове прочитання цього твору.
 2. Гість Ірина
  Ох, яка цікава книга, я би навіть сказала, терапевтична. Я ще на половині, і вже 4 ранку, а я все слухаю і проживаю історію разом з героїнею. Дякую диктору Сергію Москаленко за вибір роману і прекрасне озвучення!
 3. Sergii Pungovskyi
  Дякую Роман чудовий , дякую панові Сергію за чудове виконання )
 4. Гість mike
  Дякую Сергієві Москаленко за як завжди прекрасне читання. Сам роман дуже сподобався. Але переклад... В певних місцях склалося враження, що переклад або машинний, або з російської.
 5. Гість Єлизавета
  Дуже сподобався роман. Диктору браво, прочитано чудово👏
4read.ORG » Світова література » Перетті Паола - Відстань між мною і черешневим деревом