Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Кінг Стівен - Необхідні речі

Аудіокнига Необхідні речі - автор Стівен Кінг

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У містечку Касл-Рок з’являється крамниця "Необхідні речі". Її власник, Ліленд Ґонт, може запропонувати покупцеві будь-яку забаганку або навіть мрію всього життя за символічну ціну. На додачу до грошей Ґонт просить утнути невеличкий... жарт. Але невинні пустощі дедалі частіше обертаються на жахливі події. Шериф Алан Пенґборн — єдиний, ким таємничий продавець не здатний маніпулювати. Що має на меті власник "Необхідних речей"? І ким насправді є Ліленд Ґонт?..

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473
Кінг Стівен - Необхідні речі
Рейтинг: 4.2 (20 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Необхідні речі онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
5 відгуків:
Написати
 1. Лючіо Ріманець
  63
  "Польська козачка" дід вже погано варить макітрою, факт.
  "вдарила обома ногами по педалі ГАЗУ, якби позаду неї хтось їхав, то обов'язково б наздогнав і вдарився" (дарья донцова момент)
  1. Читач
   0
   Який же тупий коментар... Якийсь невдаха самостверджується, пишучи анонімні коментарі під аудіокнигами, якими захоплюється весь світ.
 2. Гість Павло
  0
  -..новий навіс-
  - Хто завіз? - це українською російською: -новьій навес- -кто повесился? це сцена на початку де хлопець вбігає додому і повідомляє матері про новий магазин. Український і російський варіант. Як на мене російський вдаліший -це ж ахи тут важлива атмосфера, натяки...Як в оригіналі не знаю...Але чи не наплужили тут знову з перекладрм?
 3. JustForFun
  0
  Класна книга, переклад, начитка.
  А два негативних коментарі... Один у бік автора від знавця донцової, другий у бік перекладача від поціновувача російського перекладу. Ну, це успіх, я вважаю.
 4. Іван
  0
  Пахне Мефістофелем
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org