Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Цзи Сунь - Мистецтво війни

Аудіокнига Мистецтво війни - автор Сунь Цзи

Слухайте онлайн!
Рецензія:
"Мистецтво війни" ("Закони війни учителя Суня") - стародавній китайський трактат, авторство якого приписується генералу й стратегу Сунь Цзи, що жив наприкінці періоду Чуньцю або ж на початку періоду Чжаньго в VI—V ст. до н. е.

Трактат, окрім китайців, використовували у своїх діях полководці Такеда Сінген, Во Нгуен Зіап; він використовується під час військового навчання в армії США, у тому числі у військово-морських силах.

Найдревніший трактат із військової стратегії в історії, найбільш знаменитий та впливовий із "Семи класичних військових творів". Складається з 13-и частин, у кожній з яких розглядається один аспект ведення війни. Вважається, що трактат був провідним підручником із військової стратегії та тактики свого часу. Описані в трактаті принципи та ідеї зберігають свою актуальність не тільки для військової справи, а й для інших видів людської діяльності, в яких існує протиборство, й необхідно здійснювати стратегічне планування, зокрема в бізнесі та менеджменті.

Ютуб канал диктора

Цзи Сунь - Мистецтво війни
Рейтинг: 4.5 (43 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Мистецтво війни онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. гисть  марина
    0
    Вєлєколєпно😍

    алє вийна цє плохо😔
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com