Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Лем Станіслав - Повернення із зірок

Аудіокнига Повернення із зірок - автор Станіслав Лем

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Науково-фантастичний роман Станіслава Лема, який оповідає історію астронавта Халя Брега. Він повернувся з космічної експедиції на Фомальгаут, котра через релятивістське уповільнення часу тривала близько 10 років. А на Землі за цей час минуло 127 років. Халь виявляє, що поки він подорожував на Землі склалось утопічне, незвичне для астронавта з минулого суспільство, без насильства і воєн, але...

Ютуб канал Євгена Перепелиці
Лем Станіслав - Повернення із зірок
Рейтинг: 4.2 (34 голоси)
Слухати аудіокнигу Повернення із зірок онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
 1. Mariia
  0
  Хороша книга, цікавий задум і своєрідне бачення майбутнього. Але ця нуарна драма і пасивний жіночий образ секс-символу 60х трохи підбішує. "Він хотів покінчити з собою через вас!" Та при чому тут вона, що за дитяча маніпуляція, відчипись ти від тої дівчини, хочеться сказати, тобі що 15? Ці "любовні" монологи було слухати дуже ніяково.
  Тим не менш, начитано ідеально!
 2. Sviatoslav
  0
  Одна з найкращіх його робіт, багатопланова. Лем знову довів що він великий світовий фантаст. Хх бачу що дехто його не розуміє, але саме про нерозуміння людьми майбутнього людьми минулого він в тому ліку й пише.)
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org