Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Талан Світлана - Оголений нерв

Аудіокнига Оголений нерв - автор Світлана Талан

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв'язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами...

Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової. Син, запальний прихильник Майдану і патріот України, боротиметься із сепаратистами, а дочка - вступить до ополчення... Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах...

Сєвєродонецьк є рідним містом самої авторки, весь період окупації вона провела там і на власні очі бачила всю ситуацію та перебіг подій. Всі герої списані з жителів міста і саме тому вони настільки живі та натуральні.
Талан Світлана - Оголений нерв
Рейтинг: 4.2 (52 голоси)
Слухати аудіокнигу Оголений нерв онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
11 відгуків:
Написати
 1. SIV
  5
  Чудова книга! Дякую.
 2. Катерина
  0
  Дякую, за озвучення . 
 3. Петров Іван
  0
  Чудови виклад,правдива книга. Дякую 
 4. Гість Наталія
  0
  Дякую  автору книги! Книгу не просто прослухала, а прожила. Усі трагедії і переживання кожного персонажу пропустила крізь себе. Біль і сум героїв, злість і ненависть до зрадників, усе це проходило крізь мене. Сльози виступають на очах, коли усвідомлюєш через що довелося пройти нашим людям які залишилися вірними своїй країні, своїй землі, а ще болючіше, що нам знову доводиться проходити крізь це пекло і знущання.
 5. Гість Андрій
  0
  1. Дуже відгукається, особливо в сьогоднішні реаліі. Останні глави вогонь. Розірвало душу.
 6. Сергій Володимирович
  0
  Вражений. Спасибі. Чудовий і правдивий твір. Стиль надзвичайно доступний, простий, легкий! Дуже легко сприймається. І окрема подяка тому хто озвучував! 
 7. Гість Олександр
  0
  Дякую за такий актуальний на сьогодні твір! Вата - психологичний і моральни

  Дякую за такий актуальний на сьогодні твір! Вата в голові кожного з нас. Вата - як психологічний, моральний і культурний наслідок перебування в середовищі русского мира, середовищі пропаганди, брехні, фальсифікованої історії, сумнівних навіяних ідеалів в угоду правлячої верхівки корупціонерів. На жаль, людям на цих територіях знов пришлося окунутися в це
 8. Гість Юлія
  0
  Болить за долю України та захисників. Книгу добре було б послухати тим, хто досі хоче руський мир. Я слухала і плакала.
 9. Гість Ольга
  0
  Справжній літопис справжньої трагедії.
  І ця трагедія стосується тепер кожного українця і кожного росіянина…
 10. Гість Галина
  0
  Боляче слухати,  особливо зараз,  коли від тих міст вже каменя на камені майже не залишилося,  і пів України у вогні,  і рахунок вбитих росією йде на сотні тисяч. Що зараз з тими людьми? Де зараз авторка? 
 11. Гість Людмила
  0
  Книга чудова і дуже актуальна. Написано так, неначе проживаєш всі події разом з героями. Чесно, навіть наплакалась. Окрема подяка за озвучення! 
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: [email protected]