Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Калитко Катерина - Земля Загублених, або Маленькі страшні казки

Аудіокнига Земля Загублених, або Маленькі страшні казки - автор Катерина Калитко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Земля Загублених щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу - так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. Ця книжка в ритмі дихання - про них. Кожна історія - як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.

Збірка оповідань Катерини Калитко, яка вийшла у Видавництві Старого Лева у 2017 році в серії короткої прози й есеїстики. Була відзначена премією «Книга року Бі-Бі-Сі - 2017»
Калитко Катерина - Земля Загублених, або Маленькі страшні казки
Рейтинг: 4.5 (31 голос)
Слухати аудіокнигу Земля Загублених, або Маленькі страшні казки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Гість Анастасія
    0
    Це щось неймовірне! Дуже сподобалася книга, дуже!  Рима Зюбіна - дякую, за те як ви читаєте твори! Це прекрасно і в саму душу! Я хочу, мрію, прошу більше книг нехай читає Рима! 
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org