Аудіокнига Що сказано - автор Аскольд Мельничук

Слухайте онлайн
Мельничук Аскольд - Що сказано
Рейтинг:
(40 голосів)
4.5
Рецензія    2   7 294
Аскольд Мельничук - американський письменник українського походження, перекладач (зокрема сучасної української літератури), засновник легендарного літературного журналу AGNI. Автор п’яти романів. Дебютний роман «Що сказано» (1994) увійшов до списку найпомітніших книжок року за версією New York Times.

Перший роман в американській літературі, котрий оприявнив Україну через історію української родини. Він потрапив одразу в два потужні тренди - література етнічних меншин і повернення до традиційних цінностей.
Полишаючи окуповане Роздоріжжя, а потім і виснажену війною Європу, родина Ворогів-Забобонів прямує до «нової Римської імперії» - Сполучених Штатів, сподіваючись на прихисток і роботу. І сподіваючись, що це тимчасово. Їхнє майбутнє невиразне, минуле - напівправда-напівміф, і їм іноді простіше говорити з мертвими, ніж із живими. Та пристосовуючись до нового життя, долаючи кризи й непорозуміння, вони намагаються - часто несвідомо, проте затято - зберегти причетність до своєї культури. Вони не знають, що таки повернуться додому - у спосіб, про який навіть не думали.......

redvid esle

Слухати аудіокнигу Що сказано онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
 1. Iрина
  Дуже цiкава книжка. От так i зараз розсипались нашi дорогi украiнцi по всьому свiту....
  Пану Бузинському велика подяка!!!
 2. Гість Надія
  Цікава книга, нестандартна, варта уваги.
  Є технічні нюанси: час від часу повторюються окремі епізоди. Було б добре, якби це виправили.
  Виконання на висоті, як завжди у пана Бузинського - він прекрасний читець.
4read.ORG » Світова література » Мельничук Аскольд - Що сказано