Аудіокнига Загадки козацьких характерників - автор Тарас Каляндрук

Слухайте онлайн
Каляндрук Тарас - Загадки козацьких характерників
Рейтинг:
(66 голосів)
4.5
Рецензія:
Це друга книга серії Т. Каляндрука про славні бойові подвиги українських "лицарів духу", що були розпочаті у "Таємницях бойових мистецтв України". У книзі висвітлено малодосліджені сторінки української історії, міфології, культури, які по-новому розкривають сутність бойового духу та військового мистецтва українського народу через прадавні традиції військової бойової підготовки та вірування наших предків. Книга також містить унікальний ілюстративний матеріал, зібраний з найрізноманітніших давніх та сучасних джерел: ілюстрації до давніх видань, фрагменти фресок, графіті та рельєфних зображень, малюнки, світлини тощо.
Книга буде цікавою для дослідників історії, культури, військової підготовки, а також для усіх, хто небайдужий до минулого та сучасного рідного краю.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Загадки козацьких характерників онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Гість Дмитро
  Дуже гарна сповідь про наше минуле та про становлення нашого світогляду у широкому сенсі. Особливо військової думки.
 2. Роман
  Більш гидотної озвучки я ще не чув. Хто вчив його так завивати читаючи? Книжка цікава, але через озвучення ледве дослухав.
 3. Надія
  Книга цікава, але озвучення…
  Інтонація в багатьох реченнях видає то подив, то іронію, то відвертий сарказм. Диктор своєю голосовою інтерпретацією і сумнівними логічними наголосами висловлює абсолютну недовіру до ним прочитаного. А це, в свою чергу, передається слухачу.
  Що це? Непрофесійність чи шкідництво?
  Невже корупція і сюди добралася?
  Як міг автор, поважаючи свою працю, це допустити?
 4. Гість Петро
  От слухаю я цей "витвір мистецтва* і думаю раніше кацапи нам казали що вони нам принесли мову культуру і що все проходить від них.
  Тут я чую що українські козаки запозичили багато від індійців а може навпаки індійці запозичили багато чого від козаків???
  Так виглядає що ми українці настільки тупорилі що нічого не маємо свого У нас усе запозичене від когось якщо не від кацапа то від індійця або ще від когось. Тільки б не своє чуже завжди краще правда?
  Гидко - це слухати!!!
4read.ORG » Українська література » Каляндрук Тарас - Загадки козацьких характерників