Аудіокнига Дорогою ціною - автор Христина Рой

Слухайте онлайн
Рой Христина - Дорогою ціною
Рейтинг:
(70 голосів)
4.5
Рецензія    2   33 806
У повісті словацької письменниці Христини Рой "Дорогою ціною" долі персонажів щільно переплітаються і утворюють багато драматичних, навіть таємничих ситуацій. Але світло Євангелія досягає найпотаємніших куточків людських душ, пробуджуючи їх до нового, щасливого життя.

У будинку під розвалинами замку сталося нещастя - отруївся син аптекаря Коримського... По засніженій дорозі назустріч вітру прямує юнак з напівзамерзлою дитиною на руках... Молода дівчина - єдина дочка єгипетського вельможі - у супроводі двох компаньйонок виходить на палубу корабля. Обличчя її закрите вуаллю - дівчина сліпа... 3 вікон будинку пана Орловського лунає музика. У залі танцюють вальс. А наречена з нареченим вперше після вінчання зустрічаються наодинці. Ні, не про кохання вони говорять, а скоріше про неприязнь одне до одного...

redvid esle

Слухати аудіокнигу Дорогою ціною онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Марія
    Дякую за прекрасне озвучування книги.
    Сама книга - прниклива, також вона діє душевний спокій.
  2. Гість Світлана
    Ця книга сповнена віри та надії. Вона захоплює своїм змістом та чистотою думки. Це друга книга цього автора, яку я слухаю і я вам дуже вдячна, що ви звернули увагу на її твори і тим самим дали змогу і слухачам полюбити та насолодитися історією.
4read.ORG » Світова література » Рой Христина - Дорогою ціною