Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Кобилянська Ольга - Меланхолійний вальс

Аудіокнига Меланхолійний вальс - автор Ольга Кобилянська

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Меланхолійний вальс» - новела Ольги Кобилянської, вперше надрукована 1898 року в Літературно-науковому віснику. Твір є даниною епохи модернізму. Це історія життя трьох жінок, які думками та світовідчуттям не вписувалися у формат пересічних жінок того часу.

Провідною темою новели є музика, мистецтво та їх вплив на людину, а також доля талановитого митця. У творі представлено три артистичні натури Ганни, Марти та Софії. Вони різні за характером, але їх об'єднує любов до краси, прагнення до гармонії, фізичної та духовної досконалості.

Художній аналіз їхніх думок та почуттів становить основний зміст твору. Героїні твору - сильні, вольові, самодостатні, горді та незалежні жінки, що прагнуть утвердитися в чоловічому світі. Вони не бояться лишитися незаміжніми, адже шукають щастя насамперед у собі. Мистецтво задовольняє їх запити.
Кобилянська Ольга - Меланхолійний вальс
Рейтинг: 4.5 (52 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Меланхолійний вальс онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Семейко Александра
  0
  Прикольно, но можно попробовать почитать по ролям, ну это просто предложение, спасибо 
 2. Гість Марі
  0
  Дуже гарний голос, дякую
 3. Віталіна
  0
  Превелике дякую за вашу працю! Ця годинка та тридцять хвилин запали у душу, а саме ваш голос, пані Юліє, та новела Ольги.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com