Аудіокнига Танець недоумка - автор Ілларіон Павлюк

Слухайте онлайн
Павлюк Ілларіон - Танець недоумка
Рейтинг:
(123 голоси)
4.6
Рецензія    14   195 954
Космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розпаду, ще й висока ймовірність (50%!), що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція в іншу галактику!
Дія з модерного Києва переміщається до ультрасучасного Токіо, а далі маршрут героя та його родини пролягає запиленими стежками далеких світів. Планета із індіанською назвою Іш-Чель - таємнича, мов Соляріс чи Пандора в "Аватарі", ворожа, мов гаррісонівська.

Якщо Гілю хотілося просто жити щасливо поруч із донькою, то в автора були на нього свої плани. На 680 сторінках роману він змушує свого героя пройти дев'ять пекельних кіл: бігати, стрибати і стріляти, боротися за рідних, обманюватися і прозрівати, втрачати і знаходити самого себе. Чи став він інакшим, чи зміг розправитися з власними химерами?

redvid esle

Слухати аудіокнигу Танець недоумка онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
14 відгуків:
 1. Віктор Дихановський
  Цікава книжка. Давно такого не читав. Особливо приваблює те, що позаземна цивілізація (гриби) розвивалася не за техногенних сценарієм, а за біологічним. 
 2. Гість Павло
  Книга захоплює. Цілий букет неочікуваних сюжетних поворотів, класна історія. Тягне на блокбастер.
 3. Аня
  Дуже цікава та захоплива книга. Не могла відірватися, поки не дослухала. Рекомедую, хто любить фантастику та пригоди.
 4. Гість Віктор
  Настільки круто, що аж не віриться. Де Голівуд шукає сюжети? Нехай звертається до укаїнських авторів.
 5. Алла Коняєва
  Чудове читання, цікава книга. Дякую за задоволення.
  1. Василь Бориславський
   Таке читанння - рівень четвертого класу. Далеко не відмінника. Особливо паршиво з наголосами. Приклад: широкО замість ширОко. Якісь спроби інтонувати, пищати жіночим голосом... З плюсів: членороздільно, тембр голосу.
 6. Книговередун
  Збірна солянка, натхненна літературними роботами Роберта Шеклі, ​​Станіслава Лема, Філіпа Діка та кінематографічними працями Рідлі Скота, Джеймса Кемерона. Що не заважає бути чудовим екземпляром нового рівня української сучасної прози.

  Безробітній космічний біолог з вірогідною спадковою хворобою приймає запрошення на роботу в протилежному куточку галактики

  Чи виявиться гарною ідеєю рішення летіти на віддалену планету зі своєю сім'єю?

  Науково-фантастичний чи соціально-психологічний цей роман вирішувати вам. Але динаміка та кіношність сюжету не залишать нікого байдужими.

  @knyhoveredun
 7. Гість Вікторія
  Книга ну дуже сподобалася! Стільки неочікуваних сюжетних поворотів! Єдине, чого трохи не вистачає, - «міцних» словечок. Адже, для таких ситуацій, у яких побували головні герої, аж надто мʼяко вони висловлювалися😉😸
 8. Vital
  Дуже цікава книжка, варто послухати.
 9. kdd80
  Вдячна всім причетним до створення цієї авдіокниги. Вперше за довгий час повернулась до прослуховування.
 10. Гість Оксана
  Книга супер. Дуже раджу.
  Не могла відірватись, давно такого не було
 11. Ганна
  Дуже цікава книга. Захоплює від початку і слухала до кінця на одному диханні. Дякую автору, читачу і сайту.
 12. Гість Дмитро
  Цікава книжка, з одного боку багато знайомого з трендів наукової фантастики, з іншого якийсь свій унікальний шарм. Досить детально, науково і логічно.
 13. Сашко
  Прослухав до 114 розділу. Дійшов висновку, що варто було назвати твір =Сповідь параноїка=
4read.ORG » Українська література » Павлюк Ілларіон - Танець недоумка