Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Павлюк Ілларіон - Танець недоумка

Аудіокнига Танець недоумка - автор Ілларіон Павлюк

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розпаду, ще й висока ймовірність (50%!), що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція в іншу галактику!
Дія з модерного Києва переміщається до ультрасучасного Токіо, а далі маршрут героя та його родини пролягає запиленими стежками далеких світів. Планета із індіанською назвою Іш-Чель - таємнича, мов Соляріс чи Пандора в "Аватарі", ворожа, мов гаррісонівська.

Якщо Гілю хотілося просто жити щасливо поруч із донькою, то в автора були на нього свої плани. На 680 сторінках роману він змушує свого героя пройти дев'ять пекельних кіл: бігати, стрибати і стріляти, боротися за рідних, обманюватися і прозрівати, втрачати і знаходити самого себе. Чи став він інакшим, чи зміг розправитися з власними химерами?
Павлюк Ілларіон - Танець недоумка
Рейтинг: 4.4 (50 голосів)
Слухати аудіокнигу Танець недоумка онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Віктор Дихановський
  0
  Цікава книжка. Давно такого не читав. Особливо приваблює те, що позаземна цивілізація (гриби) розвивалася не за техногенних сценарієм, а за біологічним. 
 2. Гість Павло
  0
  Книга захоплює. Цілий букет неочікуваних сюжетних поворотів, класна історія. Тягне на блокбастер.
 3. Аня
  0
  Дуже цікава та захоплива книга. Не могла відірватися, поки не дослухала. Рекомедую, хто любить фантастику та пригоди.
 4. Гість Віктор
  0
  Настільки круто, що аж не віриться. Де Голівуд шукає сюжети? Нехай звертається до укаїнських авторів.
 5. Алла Коняєва
  0
  Чудове читання, цікава книга. Дякую за задоволення.
 6. Книговередун
  0
  Збірна солянка, натхненна літературними роботами Роберта Шеклі, ​​Станіслава Лема, Філіпа Діка та кінематографічними працями Рідлі Скота, Джеймса Кемерона. Що не заважає бути чудовим екземпляром нового рівня української сучасної прози.

  Безробітній космічний біолог з вірогідною спадковою хворобою приймає запрошення на роботу в протилежному куточку галактики

  Чи виявиться гарною ідеєю рішення летіти на віддалену планету зі своєю сім'єю?

  Науково-фантастичний чи соціально-психологічний цей роман вирішувати вам. Але динаміка та кіношність сюжету не залишать нікого байдужими.

  @knyhoveredun
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org