Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Екзюпері Антуан де Сент - Планета Людей

Аудіокнига Планета людей - автор Антуан де Сент-Екзюпері

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Планета людей» Антуана де Сент-Екзюпері – дивовижний твір. Це збірка нарисів, кілька різних історій – і все ж, при всій цій зовнішній роздробленості, цілісність думки – в її розвитку, у філософській глибині і художній виразності.
Як каже сам автор, літак допомагає ближче вивчити світ, відірвавшись від нього і піднявшись над ним, так і читач через прозорість нарису бачить і чує ясніше.
«Планета людей» – це книга про порятунок від самотності – в нічному небі, де не видно ніяких орієнтирів, або в безмежній пустелі.
Це книга про мужність, яке є у відповідальності перед тими, кого не можна залишити. Це книга про те, що істиною може володіти звичайнісінький селянин, якщо його праця розкриває в ньому найкращі сторони, якщо душа його росте на своєму «благодатному грунті». Істина людини – те, що робить її людиною. І велич – в здатності бути частиною цієї Планети Людей, любити і долати перешкоди. А не в силі або безумовній правоті.
Екзюпері Антуан де Сент - Планета Людей
Рейтинг: 3.3 (3 голоси)
Слухати аудіокнигу Планета людей онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org