Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Яновський Юрій - Адаменко

Аудіокнига Адаменко - автор Юрій Яновський

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Новела осяяна радістю мирної творчої праці. Вперше в історії людства трудівник почав працювати не на експлуататора, а на себе.
Дія тут відбувається одразу після громадянської війни на металургійному заводі. Сталевар Чубенко виступає на урочистому мітингу з нагоди першої виплавки сталі «не в капіталістичний ківш, а в свій — робітничий, труджений і завойований».
І розхвильований Чубенко не може не згадати, як він «у числі авангарду робітничого класу здобував це право», як поряд з його донбасівським полком бився загін Адаменка. Чубенко жваво розповідає про партизанського героя, отамана «найбіднішого селянства» Адаменка. Це — простий хлібороб, якого революція загартувала, зробила бойовим організатором мас, винахідливим хоробрим командиром.
Яновський Юрій - Адаменко
Рейтинг: 3.3 (4 голоси)
Слухати аудіокнигу Адаменко онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Tere
    0
    Хто виставляє цей совєцький хлам?Йому треба добрих шомполів, щоб аж зі сраки клапті летіли.Вже бачили за вивіскою побудови комунізму звіриний оскал московської недоімперію!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org