Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Яновський Юрій - Адаменко

Аудіокнига Адаменко - автор Юрій Яновський

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Новела осяяна радістю мирної творчої праці. Вперше в історії людства трудівник почав працювати не на експлуататора, а на себе.
Дія тут відбувається одразу після громадянської війни на металургійному заводі. Сталевар Чубенко виступає на урочистому мітингу з нагоди першої виплавки сталі «не в капіталістичний ківш, а в свій — робітничий, труджений і завойований».
І розхвильований Чубенко не може не згадати, як він «у числі авангарду робітничого класу здобував це право», як поряд з його донбасівським полком бився загін Адаменка. Чубенко жваво розповідає про партизанського героя, отамана «найбіднішого селянства» Адаменка. Це — простий хлібороб, якого революція загартувала, зробила бойовим організатором мас, винахідливим хоробрим командиром.
Яновський Юрій - Адаменко
Рейтинг: 3.9 (10 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Адаменко онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Tere
    0
    Хто виставляє цей совєцький хлам?Йому треба добрих шомполів, щоб аж зі сраки клапті летіли.Вже бачили за вивіскою побудови комунізму звіриний оскал московської недоімперію!
  2. Kursiv
    5
    Кажуть, що куля в рот самий надійний спосіб самогубства. От тільки не для Адаменка - він ще півдоби ходить і лютує поки не добиває себе пострілом в груди. А чому б не дочекатись поки Чубенко зварить йому "революційну сталь" і не пірнути в неї, як і належить справжньму термінатору?
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com