Аудіокнига Адаменко - автор Юрій Яновський

Слухайте онлайн
Яновський Юрій - Адаменко
8
Рейтинг:
(22 голоси)
4.5
Рецензія    2   2 368
Новела осяяна радістю мирної творчої праці. Вперше в історії людства трудівник почав працювати не на експлуататора, а на себе.
Дія тут відбувається одразу після громадянської війни на металургійному заводі. Сталевар Чубенко виступає на урочистому мітингу з нагоди першої виплавки сталі «не в капіталістичний ківш, а в свій — робітничий, труджений і завойований».
І розхвильований Чубенко не може не згадати, як він «у числі авангарду робітничого класу здобував це право», як поряд з його донбасівським полком бився загін Адаменка. Чубенко жваво розповідає про партизанського героя, отамана «найбіднішого селянства» Адаменка. Це — простий хлібороб, якого революція загартувала, зробила бойовим організатором мас, винахідливим хоробрим командиром.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Адаменко онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Tere
    Хто виставляє цей совєцький хлам?Йому треба добрих шомполів, щоб аж зі сраки клапті летіли.Вже бачили за вивіскою побудови комунізму звіриний оскал московської недоімперію!
  2. Kursiv
    Кажуть, що куля в рот самий надійний спосіб самогубства. От тільки не для Адаменка - він ще півдоби ходить і лютує поки не добиває себе пострілом в груди. А чому б не дочекатись поки Чубенко зварить йому "революційну сталь" і не пірнути в неї, як і належить справжньму термінатору?
4read.ORG » Українська література » Яновський Юрій - Адаменко