Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Коцюбинський Михайло - Під мінаретом

Аудіокнига Під мінаретом - автор Михайло Коцюбинський

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Одвічна тема батьків і дітей подана крізь призму особливого зору письменника. Молодість шукає свій шлях у житті. Дорослі не розуміють цього прагнення. Звідси й конфлікти у суспільстві. А якщо на це накладена ще релігія, можуть відбутися й трагічні події.

Коцюбинський, змальовуючи засилля ісламу в духовному житті татар, підводить читача до думки про шкідливість для людини забобонів і передсудів, у якій би формі вони не підносилися. Тому й піднімається молодий, енергійний Рустем на важку, але потрібну боротьбу проти всього реакційного в житті й побуті своїх земляків. Ні вигнання з батьківського дому, ні відхід коханої Мір'єм, ні зненависть засліплених людей не зломлюють його волі. Викриваючи темноту своїх співвітчизників, борючись проти тих «холодних, бездушних, проклятих мурів», які прирекли його народ на відсталість і животіння, Рустем вірить у перемогу нового дня.
Коцюбинський Михайло - Під мінаретом
Рейтинг: 4.7 (19 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Під мінаретом онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com