Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Алейхем Шолом - Тев'є - Тевель

Аудіокнига Тев'є - Тевель - автор Шолом-Алейхем

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Сюжет викладений у формі листів-монологів, тобто свого роду коротких новел про життя бідного єврейського молочника Тев’є. У нього п'ять дочок, кожна з яких добряче додає батькові сивини у скроні, адже виросли дівчата вільнодумними і не хочуть коритися батьковій волі. Він бажає для них кращого майбутнього і прагне видати за багатших та успішніших наречених. В тім, кожна дочка сама воліє кувати свою долю. І навіть те, що старий молочник все життя дуже важко працював задля їхнього нетривкого благополуччя, не може їх зупинити чи викликати почуття обов'язку.

Родзинкою цієї книги є те, що вона щедро всипана цитатами із Святого Письма, однак - в інтерпретації самого ж головного героя. А він, в свою чергу, вирізняється покірним характером і глибокою життєвою мудрістю. Навіть попри те, що його типова єврейська дружина Голда "клює" його без перестанку.
Алейхем Шолом - Тев'є - Тевель
Рейтинг: 4.4 (64 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Тев'є - Тевель онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
9 відгуків:
Написати
 1. Трофімова Людмила
  0
  Неймовірне задоволення.
 2. Лілея Покрова
  0
  Щиро дякую за  неймовірне задоволення !!!
 3. Андрій солодуха
  0
  Неймовірно чудове задоволення.
 4. Вадим Петрович
  0
  Українські євреї це особливий народ Богдан Ступка в ролі це шедевр 
 5. Гість Ольга
  0
  Чудова аудіо книжка! Талановиті виконавці, неймовірне задоволення від прослуховування!
 6. Гість Ярослав
  0
  Маю щастя, Тев'є Тевель дивився 13 раз, кожного наступного пергляду розумів генеальність гри Богдана Сільвестровича, і шедевральність його образа на сцені. Крайні 5 раз, я вже дивився цей спектакль з першого ряду.
  Це стало певним Ритуалом- перегляд Ступки в цьому спектаклі. Богдан Ступка як притаманно найвищій актора- плакав на сцені !!!
  Це найкращий театральний Шедевр, який я бачив до цієї пори !!!
  Шкода що Ступка пішов з нашого світу !
  Вічна Пам'ять Богдану Сільвестровичу ...

  Дякую Вам за цей запис гри на сцені Богдана Ступки !!!
  1. Лючіо Ріманець
   92
   Мова, як сама додає кольорів і до сприйняття і до твору, а вже Богдан Ступка справжній Майстер, я на рос. і читав, і слухав подібно. А тепер слухав, як відкриття все заграло іншими сенсами)
   "Першим було Слово" і Слово, як висновок думки, тому надзвичайно важливо якою мовою і думати і казати бо це КОД для "написання" свого світу!)
 7. Гість Надія
  0
  Отримала надзвичайне задоволення. Дуже сподобалось. Дякую!.
 8. Наталія
  0
  Дякую щиро. Дуже хотіла почути Тев'є-молочника у виконанні Богдана Ступки. Яскраве виконання, колоритний образ, чудова драматургія. Яке щастя бути сучасником людини такого масштабу. Світла і вічна пам'ять Богдану Сильвестр овичу.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com