Рецензія    2   11 978
Твір про кохання, зраду, спокуту провини. Молодий хлопець Лукаш зі своїм дядьком Левом вирішують побудувати хатину у лісі. У ньому водиться різна нечисть, проте дядька Лева вони не чіпають, оскільки той заприсягся боронити ліс від вирубування. Лукаш зустрічає лісову Мавку і між ними спалахує кохання. Вони хочуть одружитися, але мати Лукаша цьому не рада. Вона робить все для того, щоб її син одружився на сільській дівці Килині.

У "Лісовій пісні" втілилося народне сприйняття навколишнього світу, давнє міфологічне мислення українців.
Гостро постає проблема відносин людини і природи, які дуже часто не є гармонійними. Людина звикла ставитись до природи, як до засобу, що робить її життя зручнішим. Використовуючи природні дари, людина не помічає своїх шкідливих дій.
Мавка є втіленням не тільки краси і беззахисності природи, але й духовної краси людини, що не може бути знищена в повсякденних дрібних турботах. Вона вічно відроджується.

Це вишукана драма українського народу, яка байдужим не залишить жодне розуміюче серце!

redvid esle

Слухати аудіокнигу Лісова пісня (Вистава) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. 01:37:55
    Немає можливості завантажити книгу, щоб потім слухати, адже не у всіх є можливість мати досить стійке підключення до інтернету. Як приклад метро, або далеко від міста.Шановна адміністрація, зробіть будь ласка можливість завантажити книку на гаджет, а не тільки слухати онлайн.
  2. Dar
    Дякую за аудіо-виставу з задоволенням послухала.
4read.ORG » Українська література » Українка Леся - Лісова пісня (Вистава)