Аудіокнига Ключ - автор Шкляр Василь

Слухайте онлайн
Шкляр Василь - Ключ
Рейтинг:
(140 голосів)
4.5
Рецензія    10   48 337
Цей детективний трилер фахiвцi охрестили окультним, еротичним, мiстичним, фiлософським i навiть магiчним. Йдеться про магiю незбагненної таємницi, розгадка якої однаковою мiрою хвилює героя роману, читача i самого автора. "Ключ" перекладено кiлькома мовами, його вивчають за унiверситетськими програмами, обсяг публiкацiй про нього в пресi уже давно перевищив формат самого роману. I це, здаєтьс¤, тiльки початок. Гран-прi конкурсу "Золотий Бабай". Премiя журналу "Сучаснiсть". Премiя журналу "Олiгарх". Лауреат мiжнародного конвенту фантастiв "Спiраль столiть".

redvid esle

Слухати аудіокнигу Ключ онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
10 відгуків:
 1. uhfxbirf
  Дякую за книгу! Сподобалась! А от читання невдале, як на мене, якесь надто механічне, виконавець не задумувався над тим, що читає. Багато помилок в наголосах, так що іноді не можна було зрозуміти, про що мова. Жіноче виконання на висоті! Дякую!
 2. Валентин Дубина
  Справді, гарно створено, вмикає почуття, емоції. Навіть якщо є недосконалості при прочитанні вголос, - то це другорядне і зовсім не дратує: слухаєш на одному подиху. Насолоди та жаги Авторові до написання, а нам з вами, читачам - ще і ще зустрічей з книгами які мотивують. Щасти!
 3. Ольга Волошина
  Все ж очікувала від виконавця більшої поваги до українського слова. Принаймні дотримання літературної вимови і наголосів.
  На додачу до всього ще й постійні заміни одних слів зовсім іншими ("мухір" замість міхур, "неземний" замість наземний, ''сіяв'' замість сіяв тощо).
  Прикре враження.
 4. Олена
  Роман, безсумнівно, дуже цікавий. І це не дивно, бо автор Шкляр! А от виконання...Про наголоси вже написали, це просто треш)) Особливо "порадував" марґолІн, так, саме з наголосом на останньому складі! Мабуть, читець мав асоціації з маргарИном чи лімузИном)) Добре, хоч не макарОв чи нАган)
  А взагалі до озвучування текстів ТАКОГО рівня треба ретельно готуватися, принаймні хоча б заглянути в довідкові джерела, якщо зраджує чуття мови. Заради справедливості зазначу, що дикція чітка, є навіть певний артистизм. Але еротична сцена, найяскравіший епізод у творі - ТАКОГО новаторства не чекала. Враження, що читець наздоганяє трамвай, а не описує таку оригінальну сексуальну сцену) Звичайно, це лише моє враження. Успіхів виконавцю! Потенціал є, не вистачає фахового ставлення до справи. 
 5. Гість Ганна
  Навіть не знаю... Автор безумовно талановитий. І текст дуже класний. Але чомусь ця історія взагалі не викликала в мене ніяк почуттів. Трохи цікавості, і все.  
 6. Wolf117
  Дуже вражений!!! Велике дякую автору! Виконавцям також велика подяка! Сподобалось!
 7. Olzushka
  Непоганий детектив, озвучка хороша.
 8. Гість Olga
  Черкаський ліс….. ДЯКУЮ від душі за це))
  Книга цікава, у читача приємний голос
 9. Agatik_
  Мда...озвучка, то окрема тема. А з 19 розділу то взагалі якийсь треш...Просто зіпсований твір, нажаль.
 10. Гість Слухачка
  Книга чудова. А от озвучка.. то щось таке.. то кричав як шалений, наче не міг просто прочитати. От скажіть, ну навіщо кричати читаючи книгу? Інколи хотілося самій кричати і вимкнути просто, але ж блін, цікава книга. І так зіпсована озвучкою.
  Наголоси - хто куди.. одні і тіж слова повторяв по сто раз..
4read.ORG » Українська література » Шкляр Василь - Ключ