Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Мирослав Дочинець - Вічник. Сповідь на перевалі духу

Аудіокнига Вічник. Сповідь на перевалі духу - автор Мирослав Дочинець

Слухайте онлайн!
Рецензія:
"Мирослав Дочинець замолоду познайомився з дивовижним чоловіком. Його спогади майбутній письменник ретельно занотовував. Життєпис закарпатського мудреця і унікального цілителя Андрія Ворона і став основою для книги "Вічник". Це – сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це – подарунок доля для того, хто запитує себе: "Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?" Це письмо допоможе віднайти себе і укріпить у великому Переході з нічого у щось."
Мирослав Дочинець - Вічник. Сповідь на перевалі духу
Рейтинг: 4.5 (11 голосів)
Слухати аудіокнигу Мирослав Дочинець - Вічник. Сповідь на перевалі духу онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Раїса
    Раїса 0 7 грудня 2020 16:25
    Була на зустрічі з письменникои років два тому. Чула про цей твір, але книгу купити не змогла. Натрапила на аудіокнигу.З величезним задоволенням прослухала. Чудове читання. Використаний місцевий діалект, мудрі повчання й вислови додають ще більшої значимості твору. Порекомендувала всім своїм друзям, рідним перечитати книгу. Дякую п. Мирославу за зібраний матеріа лпро життя й виживання в тяжких умовах Вічника.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org