Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Зірка Мензатюк - Як я руйнувала імперію

Аудіокнига Як я руйнувала імперію (Авторські читання) - автор Зірка Мензатюк

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Повість для підлітків Зірки Мензатюк, хроніка розпаду Радянського союзу очима 13-літньої дівчинки. Це чи не перша спроба українських письменників поговорити з дітьми про тоталітаризм.

Дія у книзі відбувається у 88-89-му роках, і уся трагедія тоталітаризму розповідається через сімейні історії головної героїні. У книжці є дуже багато приміток, які допомагають розібратися у радянських реаліях – пояснюється, як працює телефон-автомат, хто такі «совки» і що таке дефіцит.

Автор повісті Зірка Мензатюк – лауреат премії імені Лесі Українки, чиї книги стали бестселерами в український дитячій та підлітковий літературі останнього десятиліття.
Зірка Мензатюк - Як я руйнувала імперію
Рейтинг: 4 (27 голосів)
Слухати аудіокнигу Як я руйнувала імперію (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. андрій трегуб
    0
    Неперевершенно!!!!! 22роки,до прем'єри романа на радіо, "Скорпіонс"був завши крутим.. та ця геніальна кінцівка книжки... неймовірна ностальджі,неймовірна краса. Тепер коли чую "Вітер перемін" завши занурююсь у спогад проТЕ хвилювання на прем'єрі у17-му році.
  2. Катря
    0
    прекрасно непревершо  request 
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org