Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Гримич Марина - Варфоломієва ніч

Аудіокнига Варфоломієва ніч - автор Марина Гримич

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Це - анатомія наших виборів з усіма їхніми пастками та брудними технологіями. До маленького провінційного містечка приїжджає молодий честолюбний авантюрист. Заручившись підтримкою старого дивака-ветерана Варфоломійовича, він починає передвиборну кампанію, вступаючи в боротьбу з набагато сильнішими конкурентами..."
Гримич Марина - Варфоломієва ніч
Рейтинг: 4.4 (33 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Варфоломієва ніч онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Людмила
  0
  Чудовий твір. Раджу. Але з рецензією не погоджуюся. Роман не про брудні передвиборчі технології (хоча лінія сюжету проходить по передвиборчій кампанії), а про трагедію людської особистості. Написано дуже легко і дещо нагадує Ваню Чонкіна Володимира  Войновича за поєднанням гумору і трагічності кінця. Дуже вдячна.
 2. Петро
  0
  Прекрасний твір чудової письменниці. Єдина порада Ларисі Оесенчук, яка озвучила цей твір, звернути увагу на не правильні наголоси на деякі слова. Це сильно ріже слух. А в загальному все добре. Дякую авторці Марині Гримич за її чудові твори і чекаємо ще більше її творів. 
  Великої наснаги Вам.
 3. Гість Наталія
  0
  За цим твором була б цікава кіноверсія.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com