Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Вдовиченко Галина - Купальниця

Аудіокнига Купальниця - автор Галина Вдовиченко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У напіввимерлому військовому містечку жили собі брат Роберт і сестра Кароліна. Ворожка напророкувала, що хтось із них стане щасливим, а хтось - знаменитим. Усі чомусь були переконані, що дівчині дістане від життя і звичайнісінького жіночого щастя. тож Роберт першим подався підкорювати столицю. Кароліні ж, яка теж не всиділа вдома, доведеться запакувати не один подарунок у київському супермаркеті, перш ніж розпакує свій - від долі...
Вдовиченко Галина - Купальниця
Рейтинг: 4.4 (141 голос)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Купальниця онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Людмила
  0
  Дуже цікава реалістична книжка про сучасне життя. Її майстерне прочитання заворожує і не відпускає до кінця. Навіть повертаючись назад, прослуховуючи знову, із захоплення слухаєш ті ж самі сторінки книги!!!

  Випадково натиснула на 3 зірки(.Шкода, що оцінку не можна змінити. Книжка заслуговує на всі 5+!!!
  1. Марія Богайчук
   0
   Скажіть, будь ласка, а чи завважили Ви, що читець дуже часто неправильно робить наголоси на простих словах? Мені це різало вухо і дуже заважало насолоджуватися твором.
 2. Гість Сергій
  0
  Не раджу! Час згаєний!
 3. Марта
  0
  Люблю твори Галини Вдовиченко. І "Купальниця" також сподобалася. Однак мушу зауважити, що озвучення далеко не найкраще. По-перше, ця повість, на мою думку, краще звучала б жіночим голосом. По-друге, акторові варто було б навчитися правильно наголошувати слова (до речі, звичайні, з повсякденного вжитку). І, по-третє. У мові героїв є галицизми і навіть львівські (польськіого періоду)  пісеньки – їх також варто було б навчитися правильно вимовляти. Через таке невдале озвучення задоволення від книжки втрачається.
 4. Валентина
  0
  Дуже цкава книга. ! Худове майстерне виконання! Цієї книги у нашій бібліотеці немає, тож запрошу своїх колег до такого знайства з письменницею Галиною Вдовиченко. 
 5. Гість Олександр
  0
  Звичайний жіночій роман, можливо з автобіографічними нотками, забагато суто жіночіх приколів, але не поганий, не поганий 
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com