Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Владко Володимир - Сивий капітан

Аудіокнига Сивий капітан - автор Володимир Владко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Фашисти намагаються будь-що примусити молодого вченого Ернана Раміро передати їм свій винахід, але всі їхні спроби марні. Чудом уникнувши смерті, Раміро прагне помститися катам. Він будує дивовижний автомобіль «Люцифер», майже невразливий для ворогів, і починає самотужки боротися з фашистським ладом. Але всі його зусилля закінчуються трагічно, бо навіть дуже талановита і мужня людина не може перемогти в такій боротьбі, не спираючись на народні маси. Про трагічну долю справжнього вченого в країні, де панує фашистська диктатура, розповідає науково-фантастичний роман відомого українського письменника Володимира Владка.
Владко Володимир - Сивий капітан
Рейтинг: 4 (14 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Сивий капітан онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Моключенко Віктор
    0
    Чудове виконання професійного декламатора! Книга не менш чудова, гарний взірець радянської пригодницької фантастики для юнацтва, з легкими вкрапленнями і змалюванням класової боротьби в такій собі "Іспанськії Іберії". Очами Олеся читач сприймає інший, агресивний фалангістський лад, експлуатацію та залякування народу з поділом на правих та винуватих... Той, хто все ще наївно думає, що з роками подібні книги втратили свою актуальність, дуже помиляється... Раджу для прослуховування! 
  2. Лючіо Ріманець
    80
    книга починається з 4 сторінки 5 хв. 40 сек.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org