Аудіокнига Замах - автор Рохір ван Аарде

Слухайте онлайн
Рохір ван Аарде - Замах
Рейтинг:
(18 голосів)
4.6
Рецензія    2   12 069
Полiтичному вбивству присвятив свiй роман "Замах" нiдерландський письменник Рохір ван Аарде. Знайомство з його творчiстю явище безсумнiвно неординарне оскiльки йдеться про вбивство Степана Бандери, одного з лiдерiв українського нацiоналiзму, агентом КГБ Богданом Сташинським. Прагнучи вибороти незалежнiсть рiдної держави Степан Бандера вдавався до засобiв, якi вважав заєдино виправданi та єдино доцiльними в сiтуацiї, що склалася на момент початку Другої Свiтової Вiйни...

Рохір ван Аарде (справжнє прiзвище ван Реєн) народився 1917 року в Ротердамi. Перший його роман "Каїн" з'явився 1941 року, другий роман "Голос у пустелi" теж бiблiйного характеру. Романи були забороненi в окупованих нацистами Нiдерландах. Автор був арештований гестапо i ув'язнений в концтабiр де i познайомився з українцями. Пiсля вiйни був журналiстом, працював у провiдних газетах Нiдерландiв.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Замах онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Валентина
    Дякую! Цікава книга і бездоганне прочитання.
  2. Mamabuu
    Книга чудова, гарний переклад та прочитання. Але рецензія дає трохи хибне уявлення про зміст книги. Ця рецензія - це шматочок біографії автора, взятий з Вікіпедії.
4read.ORG » Світова література » Рохір ван Аарде - Замах