Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Рохір ван Аарде - Замах

Аудіокнига Замах - автор Рохір ван Аарде

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Полiтичному вбивству присвятив свiй роман "Замах" нiдерландський письменник Рохір ван Аарде. Знайомство з його творчiстю явище безсумнiвно неординарне оскiльки йдеться про вбивство Степана Бандери, одного з лiдерiв українського нацiоналiзму, агентом КГБ Богданом Сташинським. Прагнучи вибороти незалежнiсть рiдної держави Степан Бандера вдавався до засобiв, якi вважав заєдино виправданi та єдино доцiльними в сiтуацiї, що склалася на момент початку Другої Свiтової Вiйни...

Рохір ван Аарде (справжнє прiзвище ван Реєн) народився 1917 року в Ротердамi. Перший його роман "Каїн" з'явився 1941 року, другий роман "Голос у пустелi" теж бiблiйного характеру. Романи були забороненi в окупованих нацистами Нiдерландах. Автор був арештований гестапо i ув'язнений в концтабiр де i познайомився з українцями. Пiсля вiйни був журналiстом, працював у провiдних газетах Нiдерландiв.
Рохір ван Аарде - Замах
Рейтинг: 4.2 (5 голосів)
Слухати аудіокнигу Рохір ван Аарде - Замах онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org