Аудіокнига Маруся - автор Григорій Квітка-Основ'яненко

Слухайте онлайн
Квітка-Основ'яненко Григорій - Маруся
Рейтинг:
(160 голосів)
4.4
Рецензія    7   55 107
Зворушлива історія кохання лагідної красуні Марусі і палкого сміливця Василя нікого не залишить байдужим. Наскрізь лірична, збудована на певній ідеалізації, багата на фольклорний матеріал та напрочуд емоційна. У центрі твору страждання молодої дівчини та її духовний світ.
Чи зможе їхнє щире почуття здолати перешкоди? У дивовижному світі повісті юні читачі і слухачі переживуть разом з героями всі труднощі та поневіряння і дізнаються багато цікавого про нашу старовину та звичаї.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Маруся онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
7 відгуків:
 1. Елена Редколес
  Який гарний твір! Яка мова і традиції! Чтець просто чудесний - гарно все підкреслив і передав! Дуже душевно! Щиро дякую.
 2. Карина
  Дуже цікаво було слухати аудіокнигу 💖
 3. Гість Тетяна
  Яка ж прекрасна українська література 🤍
 4. Гість Alex
  Спершу думав , що Наум досить обмежений своєю релігійністю та шлюбними традиціями , проте у цьому творі показано позитивний приклад загартовування українського жениха . Проте суспільна мораль статистично може давала більше зла , чудовим прикладом є Шевченкове Катерина .
 5. Гість Світлана
  Чудовий твір! Слава Україні!
 6. Василь Кулакевич_2
  Професійне читання! Дякую!
 7. Гість Марія
  Дякую всій команді і Василеві Мазуру за можливість послухати чудовий твір класичної української літератури. Неначе всі події, радісні і трагічні, пройшли перед очима.
  Незрівняної майстерності прочитання!
  Дякую!
4read.ORG » Українська література » Квітка-Основ'яненко Григорій - Маруся