Аудіокнига Таємниця Боскомбської долини - автор Артур Конан Дойл

Слухайте онлайн
Конан Дойл Артур - Таємниця Боскомбської долини
4
Рейтинг:
(48 голосів)
4.6
Рецензія:
У Боскомбській долині убитий літній орендар Чарльз Маккарті. Перед загибеллю він посварився з сином Джеймсом, на якого і падає підозра. Джеймс заявляє, що зустрів батька в лісі випадково, той подав вигук "Коу" (так вітали один одного австралійці), а побачивши сина здивувався і, після суперечки про наречену, прогнав його. Джеймс пішов, але почувши передсмертний крик батька прибіг назад, батько встиг сказати тільки "Rat" (укр. щур). Джеймсу загрожує шибениця.

Всі книги серії «Людина з Бейкер-стріт»:


redvid esle

Слухати аудіокнигу Таємниця Боскомбської долини онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
7 відгуків:
 1. Аліна
  Чудовий канонічний детектив. Проте було б добре, якби обійшлося без русизмів, таких як «голубий», наприклад. У нас є доволі гарне слово «блакитний». Це не єдиний русизм нажаль, тому вирішила звернути на це увагу. 
  1. Dariana
   Проблема тут у тому що так написав автор 

   1. Штопор
    Конан Дойл так і написав- голубий?
  2. Гість Олександр
   насправді, слова "голубий" та "блакитний" є синонімами. і обидва присутні в літературній українській мові)
 2. Українець
  Одна з найкращих книг про Холмса
 3. Я
  Топ книга і озвучка
 4. Гість Руслан
  Книга, як на мене, формує співчуття до розбійника і вбивці. Не одразу помітно, але персона, що замолоду чинила збройні пограбування із убивствами, змальована доволі благородно і читачеві наче має ставати цю особу жаль і антагоністом виступає чоловік, що у свій час просто виконував свою роботу. Чи не повинна нас навчити ця історія того, що читаючи літературу, ми все ж маємо зберігати певну ясність розуму. Вбивця залишається вбивцею, навіть, якщо він осів і із вкрадених грошей робить незначні пожертви.
4read.ORG » Світова література » Конан Дойл Артур - Таємниця Боскомбської долини