Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Пушкін Олександр - Євгеній Онєгін

Аудіокнига Євгеній Онєгін - автор Олександр Пушкін

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Оповідання ведеться від імені безіменного автора, який представився добрим приятелем Онєгіна.
Отже, Євгеній народився в Петербурзі, в не дуже успішній дворянській сім'ї. Освіта і виховання героя були типові для людини його середовища (дворянина, яким з дитинства займалися вчителі-іноземці).

Життя в Петербурзі було сповнене любовними інтригами і світськими розвагами, але у підсумку Онєгіну все приїлося. Ставши спадкоємцем свого дядька, він поселяється в селі, але й тут його долає нудьга. Сусідом Онєгіна виявляється приїхавший з Німеччини Володимир Ленський, 18-річний поет-романтик, закоханий в Ольгу Ларіну.

І хоч обидва молодики зовсім різні, все ж стають друзями. Онєгін знайомиться з сестрою Ольги - Тетяною Ларіною, яка закохується в нього і пише йому лист. Однак Онєгін відкидає її почуття: він не шукає спокійного сімейного життя.
Здавалося б нічого не передвіщало лиха, але день іменин Тетяни стане для одного з друзів фатальним. Що спричинить вийти на дуель Онєгіна і Ленського? І з ким все ж залишиться Тетяна?
Пушкін Олександр - Євгеній Онєгін
Рейтинг: 4.5 (64 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Євгеній Онєгін онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com