Аудіокнига "Аристократ" із Вапнярки - автор Олег Чорногуз

Слухайте онлайн
Чорногуз Олег - "Аристократ" із Вапнярки
Рейтинг:
(37 голосів)
4.5
Рецензія    5   35 836
Відомий український сатирик у своєму першому в Україні сатиричному романі вивів цілу галерею гротескно яскравих сатиричних типів, що уособлювали витвори безлико-тоталітарної радянської системи.

Філіал установи, під дивною назвою "Фіндіпош", не знати з якою метою створений і невідомо кому підпорядкований, зібрав під своїм крилом різношерсний колектив пристосуванців, нероб і псевдонауковців, що імітують бурхливу діяльність.

Роман написаний з властивою авторові іронією, читається легко, захоплююче. В часи так званого "застою" цей веселий, дотепний, але гострий і соціально спрямований твір з виразно українським національним обличчям дивом пробився у світ через стіну суцільної і всеохоплюючої ідеологічної цензури і став настільки популярним, що кілька його видань миттєво тонули в надрах вдячних читачів, котрі бачили в ньому гротескно-правдиве віддзеркалення тогочасної дійсності.

Та яскрава галерея виведених тут образів на тлі спотвореної суспільної інфраструктури виявилась напрочуд живучою, і нині кожен, хто прочитає (або перечитає) роман не може не побачити в ньому психологичної проекції на наше з вами сучасне середовище, в якому несподівано відкрилося стільки простору для ще тоді так яскраво зображеної Чорногузом сідалковщини!

redvid esle

Слухати аудіокнигу "Аристократ" із Вапнярки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
5 відгуків:
 1. anastasiiaprystupa
  Нуднувато, дуже багато непотрібних описів. Таке відчуття, що за описами, немає місця сюжету. 
 2. Віталій
  Книга чудова, начитана професійно, але тим, хто не мав "щастя" жити в совку може видатись нецікавою 
 3. Юрій.
  Добре прочитано, цікавий твір, хто з СССР, той зрозуміє...
 4. Лючіо Ріманець
  Ого, то це ж певно про Єв-Графа Сідалковського, бо маю книгу автора "Претенденти на папаху" не раз перечитану, чудовий гумор навіть з філософськими вкрапленнями.
  1. Лючіо Ріманець
   дійсно "Претенденти на папаху" є продовженням викладеного твору, було б прекрасно і його тут слухати.
4read.ORG » Українська література » Чорногуз Олег - "Аристократ" із Вапнярки