Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Чорногуз Олег - "Аристократ" із Вапнярки

Аудіокнига "Аристократ" із Вапнярки - автор Олег Чорногуз

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Відомий український сатирик у своєму першому в Україні сатиричному романі вивів цілу галерею гротескно яскравих сатиричних типів, що уособлювали витвори безлико-тоталітарної радянської системи.

Філіал установи, під дивною назвою "Фіндіпош", не знати з якою метою створений і невідомо кому підпорядкований, зібрав під своїм крилом різношерсний колектив пристосуванців, нероб і псевдонауковців, що імітують бурхливу діяльність.

Роман написаний з властивою авторові іронією, читається легко, захоплююче. В часи так званого "застою" цей веселий, дотепний, але гострий і соціально спрямований твір з виразно українським національним обличчям дивом пробився у світ через стіну суцільної і всеохоплюючої ідеологічної цензури і став настільки популярним, що кілька його видань миттєво тонули в надрах вдячних читачів, котрі бачили в ньому гротескно-правдиве віддзеркалення тогочасної дійсності.

Та яскрава галерея виведених тут образів на тлі спотвореної суспільної інфраструктури виявилась напрочуд живучою, і нині кожен, хто прочитає (або перечитає) роман не може не побачити в ньому психологичної проекції на наше з вами сучасне середовище, в якому несподівано відкрилося стільки простору для ще тоді так яскраво зображеної Чорногузом сідалковщини!
Чорногуз Олег - "Аристократ" із Вапнярки
Рейтинг: 3 (1 голос)
Слухати аудіокнигу Чорногуз Олег - "Аристократ" із Вапнярки онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. anastasiiaprystupa
    anastasiiaprystupa 1 12 листопада 2020 10:15
    Нуднувато, дуже багато непотрібних описів. Таке відчуття, що за описами, немає місця сюжету.